GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM | kompatybliny

GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM | kompatybliny

GLC-SX-MMD | 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM | 100% kompatybliny CISCO
184.50 złKup GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM | kompatybliny
Netgear ReadyNAS 102 (DISKLESS)

Netgear ReadyNAS 102 (DISKLESS)

ReadyNAS seria 100
630.00 złKup Netgear ReadyNAS 102 (DISKLESS)
Netgear GS308 8-Port Gigabit Switch

Netgear GS308 8-Port Gigabit Switch

Gigabitethernet niezarządzalne
123.66 złKup Netgear GS308 8-Port Gigabit Switch

PROMOCJE Wyprzedaże nawet do -60%!

SPRAWDŹ

Produkt dodany do koszyka


« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

SZYBKI KONTAKT

511 083 999; (41) 300 56 16; fax (41) 300 56 15

BIULETYN INFORMACYJNY

Dodaj swój adres e-mail i jako pierwszy ciesz się nowymi promocjami!

NETGEAR CISCO D-LINK ZyXEL TP-LINK HP JUNIPER
O FIRMIE

Marka GRENEN.pl jest dynamicznie rozwijającej się firmy na rynku usług informatycznych, oferującą swoim klientom wysokiej klasy sprzęt, konkurencyjne ceny oraz wysoko wyspecjalizowane wdrożenia.

© 2013 GRENEN Tomasz Syposz. Wszystkie prawa zastrzeżone

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.